Življenje je polno čustev: veselje, žalost, pogum, strah …
Ta navidezno preprost koncept kartonke, kjer otroci spoznavajo različna čustva, ponuja veliko več. Ilustracije so izčiščene, barve pa so živahne in tople. S pomočjo kvalitetno izdelanih in reliefno vrezanih kartonastih strani bo otrok lažje razvijal svoj osnovni tipalni in vidni čut.
Za vizualno zasnovo je poskrbel večkrat nagrajeni francoski ustvarjalec Xavier Deneux, kartonka pa je namenjena otrokom od 1. leta dalje. Staršem, učiteljem in vzgojiteljem bo knjiga omogočila kvalitetno druženje ob otrokovemu raziskovanju čustev.
V isti zbirki: NASPROTJA, OBLIKE in BARVE
Ključne besede: čustva, igra, malčki, relief.
| Avtor: | Xavier Deneux |
| Ilustrator: | Xavier Deneux |
| Tip knjige: | Kartonka |
| Vezava: | Trda |
| Dimenzije (Š x V): | 19 X 19 cm |
| Teža: | 493 g |
| Število vseh strani: | 20 |
| Teža | 0.493 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19 × 19 cm |
| Čas dostave | |
| Tip knjige | Kartonka, trda vezava |
Mnenje lahko pustijo le prijavljene stranke, ki so kupile ta izdelek.















































Trenutno še ni ocen.