Življenje je polno nasprotij: noč – dan, visoko – nizko, polno – prazno, zunaj – notri …
Ta navidezno preprost koncept kartonke, kjer otroci spoznavajo nasprotja, ponuja veliko več. Ilustracije so izčiščene, barve pa so živahne in tople. S pomočjo kvalitetno izdelanih in reliefno vrezanih kartonastih strani bo otrok lažje razvijal svoj osnovni tipalni in vidni čut. Za vizualno zasnovo je poskrbel večkrat nagrajeni francoski ustvarjalec Xavier Deneux, kartonka pa je namenjena otrokom od 1. leta dalje. Staršem, učiteljem in vzgojiteljem bo knjiga omogočila kvalitetno druženje ob otrokovemu raziskovanju nasprotij.
V isti zbirki: OBLIKE, ČUSTVA in BARVE
Ključne besede: nasprotja, igra, malčki, relief.
| Avtor: | Xavier Deneux |
| Ilustrator: | Xavier Deneux |
| Tip knjige: | Kartonka |
| Vezava: | Trda |
| Dimenzije (Š x V): | 19 X 19 cm |
| Teža: | 548 g |
| Število vseh strani: | 20 |
| Teža | 0.548 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19 × 19 cm |
| Čas dostave | |
| Tip knjige | Kartonka, trda vezava |
Mnenje lahko pustijo le prijavljene stranke, ki so kupile ta izdelek.















































Trenutno še ni ocen.