Le kdo ne pozna zbirke enciklopedij Zvedavčki?
V knjigi Izumi najdete odgovore na vprašanja, ki si jih otroci zastavljajo že od najzgodnejših let.
- Kako je bilo izumljeno kolo?
- Kako so nastale različne pisave?
- Kdo je izumil kovance?
Kratki in jasni odgovori so za še boljše razumevanje ponazorjeni s čudovitimi ilustracijami in profesionalnimi fotografijami.
Knjiga je namenjena vsem vedoželjnim otrokom, ki radi raziskujejo in se sprašujejo o nastanku in razvoju dobrin, brez katerih si težko predstavljamo današnji vsakdan. Zbrana dejstva so izredno zanimiva in bodo presenetila tudi marsikaterega starša, učitelja ali vzgojitelja.
V isti zbirki: Zvedavčki: Gradbeni stroji in Zvedavčki: Gradovi
Ključne besede: izumi, enciklopedija, Zvedavčki.
| Avtor: | Emmanuelle Kecir-Lepetit |
| Ilustrator: | Benedetta Giaufret in Enrica Rusina |
| Tip knjige: | Enciklopedija |
| Vezava: | Trda |
| Dimenzije (Š x V): | 22,5 X 24,5 cm |
| Teža: | 450 g |
| Število strani: | 43 |
| Teža | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22.5 × 24.5 cm |
| Čas dostave | |
| Tip knjige | Enciklopedija, trda vezava |
Mnenje lahko pustijo le prijavljene stranke, ki so kupile ta izdelek.
















































Trenutno še ni ocen.