
Zvedavčki: Gradbeni stroji
€14,90
Le kdo ne pozna zbirke enciklopedij Zvedavčki? V knjigi Gradbeni stroji najdete odgovore na najrazličnejša vprašanja, povezana z gradbenimi stroji in gradbenimi deli. Kratki in jasni odgovori so za še boljše razumevanje ponazorjeni s čudovitimi ilustracijami in profesionalnimi fotografijami.
Na voljo po naročilu
Le kdo ne pozna zbirke enciklopedij Zvedavčki?
V knjigi Gradbeni stroji najdete odgovore na najrazličnejša vprašanja, povezana z gradbenimi stroji in gradbenimi deli.
- Zakaj so gradbeni stroji večinoma rumene barve?
- Kako se naredi predor?
- Kako se zgradi most?
- Kako se zgradi cesto?
Kratki in jasni odgovori so za še boljše razumevanje ponazorjeni s čudovitimi ilustracijami in profesionalnimi fotografijami.
Knjiga je namenjena vsem vedoželjnim otrokom, ki radi raziskujejo in se sprašujejo o uporabi in delovanju najrazličnejših strojev, ki nam močno olajšajo in predvsem skrajšajo čas gradnje. Zbrana dejstva so izredno zanimiva in bodo presenetila tudi marsikaterega starša, učitelja ali vzgojitelja.
V isti zbirki: Zvedavčki: Gradovi in Zvedavčki: Izumi
Ključne besede: gradbeni stroji, gradbena dela, enciklopedija, bagri, tovornjaki, Zvedavčki.
| Avtor: | Emmanuelle Kecir-Lepetit |
| Ilustrator: | Christopher Gangloff in Alice Turquois |
| Tip knjige: | Enciklopedija |
| Vezava: | Trda |
| Dimenzije (Š x V): | 22,5 X 24,5 cm |
| Teža: | 454 g |
| Število strani: | 43 |
| Teža | 0.454 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22.5 × 24.5 cm |
| Čas dostave | |
| Tip knjige | Enciklopedija, trda vezava |
Mnenje lahko pustijo le prijavljene stranke, ki so kupile ta izdelek.
















































Trenutno še ni ocen.