Pozor! Nosne mucke napadajo!20 januarja, 2021
Blaž je vztrajno vrtal po nosu. Nekega dne pa ga je na konici prsta, na katero se je ujela, vsa razjarjena pričakala nosna mucka.
Vrtanje po nosu je razvada, ki se ji otroci težko uprejo. Zgodba o nosnih muckah, ki živijo v slehernem nosu, pa razodene, kako se je znebiti.
| Avtor: | Mojiceja Podgoršek |
| Ilustrator: | Gregor Goršič |
| Tip knjige: | Slikanica |
| Vrsta slikanice: | Druge izobraževalne |
| Vezava: | Trda |
| Dimenzije (Š x V): | 23,5 X 28,5 cm |
| Teža: | 471 g |
| Število vseh strani: | 32 |
| Teža | 0.471 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.5 × 28.5 cm |
| Čas dostave | |
| Tip knjige | Slikanica, trda vezava |
Mnenje lahko pustijo le prijavljene stranke, ki so kupile ta izdelek.















































Trenutno še ni ocen.