
Moj prvi spomin: Prevozna sredstva
€15,90
Zabavna kartonka, v kateri otroci iščejo pare prevoznih sredstev, ki se skrivajo za vgrajenimi kartončki. Skozi igro bodo tako spoznavali različna prevozna sredstva v mestu, parku, na gradbišču, nebu in morju. Za še večji izziv so na vsaki strani navedene zabavne igre, ki bodo v malčku vzbudile dodatno zanimanje pri odkrivanju novih znanj.
Ni na zalogi
Zabavna kartonka, v kateri otroci iščejo pare prevoznih sredstev, ki se skrivajo za vgrajenimi kartončki. Skozi igro bodo tako spoznavali različna prevozna sredstva v mestu, parku, na gradbišču, nebu in morju. Za še večji izziv so na vsaki strani navedene zabavne igre, ki bodo v malčku vzbudile dodatno zanimanje pri odkrivanju novih znanj.
Kartonka je odličen pripomoček za razvijanje spomina in spoznavanje različnih prevoznih sredstev. V osnovi je namenjena otrokom od 2. do 4. leta starosti, veseli pa jo bodo tudi že otroci od 1. leta dalje.
Ključne besede: spomin, prevozna sredstva, igra.
| Avtor: | Ben Newman |
| Ilustrator: | Ben Newman |
| Tip knjige: | Kartonka |
| Vezava: | Trda |
| Dimenzije (Š x V): | 24 X 28 cm |
| Teža: | 730 g |
| Število vseh strani: | 12 |
| Teža | 0.730 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 28 cm |
| Čas dostave | |
| Tip knjige | Kartonka, trda vezava |
Mnenje lahko pustijo le prijavljene stranke, ki so kupile ta izdelek.













































Trenutno še ni ocen.