Dekliška oblekica – srebrne zvezdice

€19,90 €3,90

SKU: DEK-DOL-OBL
S to lepo pleteno oblekico, v mornarsko modri barvi, bo vaši princeski toplo in udobno tudi v mrzlih mesecih. Na krilnem delu ima potiskane srebrne zvezdice, ki popestrijo oblekico.
12-18 mesecev
18-24 mesecev
3-6 mesece
6-12 mesecev
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Ponastavi
Varen nakup
Na seznam željaDodaj v primerjavo
S to lepo pleteno oblekico, v mornarsko modri barvi, bo vaši princeski toplo in udobno tudi v mrzlih mesecih. Na krilnem delu ima potiskane srebrne zvezdice, ki popestrijo oblekico.
Na voljo je v velikostih: 3-6 mesece, 6-12 mesece, 12-18 mesece, 18-24 mesece
dekliška oblekica
Velikost

, , ,

Material

Zgornji del: 100% bombaž, Spodnji del: 100% poliester

Čas dostave

Kolekcija

Jesen/Zima

Trenutno še ni ocen.

Mnenje lahko pustijo le prijavljene stranke, ki so kupile ta izdelek.