
Baksi se uči deliti
€21,70 €17,90
Baksi se je s svojima prijateljema odpravil na morje. S sabo je vzel velik nahrbtnik, v katerem je imel veliko stvari: brisačo, ventilatorček, vedro in lopatko. Ko ga prijatelja prosita, če jima lahko katero izmed njih posodi, ju Baksi zavrne. Saj so to vendar njegove stvari! Na koncu se odpravijo še na sladoled, ki pa Baksiju pade na tla. Mu bosta prijatelja odstopila del svojega?
Na zalogi
Baksi se je s svojima prijateljema odpravil na morje. S sabo je vzel velik nahrbtnik, v katerem je imel veliko stvari: brisačo, ventilatorček, vedro in lopatko. Ko ga prijatelja prosita, če jima lahko katero izmed njih posodi, ju Baksi zavrne. Saj so to vendar njegove stvari!
Na koncu se odpravijo še na sladoled, ki pa Baksiju pade na tla. Mu bosta prijatelja odstopila del svojega?
Namen: Z zgodbo otroci spoznajo, da lahko z deljenjem svojih stvari nekomu zelo polepšamo dan.
Ključne besede: deljenje, egoizem, dobrota, morje.
| Avtor: | Rowena Blyth |
| Ilustrator: | Rowena Blyth |
| Tip knjige: | Slikanica |
| Vrsta slikanice: | Medsebojni odnosi |
| Vezava: | Trda |
| Dimenzije (Š x V): | 23 X 23 cm |
| Teža: | 361 g |
| Teža | 0.361 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23 × 23 cm |
| Čas dostave | |
| Tip knjige | Slikanica, trda vezava |
Mnenje lahko pustijo le prijavljene stranke, ki so kupile ta izdelek.

















































Trenutno še ni ocen.